У Новом Саду, 9. и 10. марта 2022. године, одржан је 17. међународни сајам образовања „Путокази“.

Стручна комисија Новосадског сајма је оцењивала квалитет васпитно-образовних установа широм Србије. Међу награђенима нашла се и Техничка школа из Ивањице која је освојила сребрну медаљу.

„Веома смо поносни. Ово је значајно признање, на првом месту нашој школи, а онда и читавој локалној заједници. Желела бих да се захвалим свима који су запослени у нашој школи јер је свако од њих дао допринос за добијање овог престижног признања. Такође бих напоменула да без подршке локалне самоуправе не бисмо могли да остваримо наше циљеве и овако брзо напредујемо. Хвала им што препознају значај образовања и улажу у будућност Србије“, рекла је директорка Техничке школе, Мирјана Ненадић.