Издавачка кућа „Едука” из Београда осму годину заредом расписала је наградни конкурс „Час за углед”, намењен наставницима, за најбоље припреме угледних часова у основној и средњој школи.

Ове године у Техничку школу стигле су лепе вести за два рада, односно две припреме за час.

Наставници :

1. Драгана Богдановић и Драгана Милосављевићучествовале су на конкурсу са темом „Извештаји и Извод функције (испитивање тока функције и цртање графика применом извода) “, која је обрађена у оквиру угледног часа 23.3.2022. и 29.3.2022. године у одељењу IV 3 (образовни профил економски техничар) из предмета Пословна ифнорматика и Математика.
  2. Драгана Богдановић и Биљана Марковић  учествовале су на конкурсу са темом „Примена ИКТ-а и Рационални алгебарски изрази“  која је обрађена у оквиру угледног часа 8.3.2022. године у одељењу I 5 (образовни профил економски техничар)  из предмета Рачунарство и ифнорматика и Математика.

Њихов радови наћи ће се у зборнику радова Час за углед 8.

Детаљније можете видети на следећем сајту: